Drodzy entuzjaści zdrowego stylu życia!

Jesteśmy rodzinną firmą, która powstała z miłości do słodkiego smaku owoców suszonych. Mimo iż uwielbiamy słodkie, czasami nawet za bardzo, to w codziennych życiu wybieramy zdrowy styl życia!

Z tego powodu postanowiliśmy stworzyć coś dla ludzi, którzy uwielbiają podjadać! Czy to podczas podróży czytając ulubioną książkę, czy podczas pracy, która prosi się o jakiś zdrowy przysmak, czy nawet podczas domowego relaksu. Chcielibyśmy zaoferować coś osobom, które kochają gościć bliskich ludzi lub chcą umilić czas dzieciom podczas zabawy czy spaceru, czyniąc główną przekąską owocowy poczęstunek. Zdrowy, słodki, wesoły i kolorowy, czasem chrupiący, a czasem ciągnący jak żelek suszony owoc.

Kochani fani słodkiego smaku! Dzięki podróżom owocowymi szlakami naszego kraju udało nam się znaleźć alternatywę dla przekąsek pełnych chemicznych składników i nieznanych symboli, którymi przecież nie chcemy karmić ani siebie, ani naszych bliskich!

Zapraszamy Was do pięknej i wyrazistej w smaku krainy suszonych, owocowych przekąsek narodzonych na polskich ziemiach, które dzięki temu, że nie zawierają żadnych dodatków, wiedzą jak to jest móc pozostać sobą.